Skip to main content

Sakarya’da 23 Haziran’da evli bir erkek, beraber yaşadığı kadının hamile olduğunu öğrenince kadını ateşli silahla yaraladı.

Kadının ifadesine göre Serdivan ilçesinde öğlen saatlerinde gerçekleşen olayda M.S., tartışma anında silahını ateşledi. Olayın ardından kulağından yaraladığı kadını hastaneye bırakan M.S. kayıplara karıştı. Yapılan incelemede M.S.’nin daha önce farklı suçlardan kaydının bulunduğu öğrenildi.

Düzenlenen haberin linki: https://medyabar.com/haber/20586233/hamile-sevgilisini-vurdu-hastaneye-birakip-kacti-bir-yasak-ask-boyle-ortaya-cikti

* Haber ile ilgili görüş ve eleştirilerinizi [email protected] adresinden bize iletebilirsiniz.

Barış Pusulası hakkında

Barış Pusulası, hak odaklı habercilik ilkeleri doğrultusunda medya dilini dönüştürmeyi hedefliyor. Avrupa Birliği, Türkiye Avrupa Vakfı ve Sahne Projesi tarafından desteklenen proje kapsamında Kürtçe ve Türkçe kaynaklardan seçilen haberleri şiddetsizlik ve toplumsal cinsiyet lensiyle çift dilli yayımlıyoruz.

Haber içeriklerinin sorumluluğu tamamıyla Barış İçin Kültürel Araştırmalar Derneği’ne aittir. Avrupa Birliği’nin, Türkiye Avrupa Vakfı’nın ve Sahne Projesi’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.