Skip to main content

Teksas’ta bir güzellik salonu işletmecisi olan trans kadın R.W., partneriyle beraber taşıyıcı anne yoluyla çocuk sahibi oldu. Çocuğun doğumundan sonra çift, bebeklerini güzellik salonlarının reklam videolarında oynattı.

Düzenlenen haberin linki: https://www.habervakti.com/toplumu-ifsad-projesi-es-cinsel-sapkinlik-terorunun-geldigi-son-noktahttps://www.ahaber.com.tr/gundem/2024/05/14/sapkin-eurovisionun-sistematik-yuzu-lgbtyi-boyle-gozler-onune-serdi-iste-batinin-ahlaki-cokus-kimliginin-yansimasi?paging=10

* Haber ile ilgili görüş ve eleştirilerinizi [email protected] adresinden bize iletebilirsiniz.

Barış Pusulası hakkında

Barış Pusulası, hak odaklı habercilik ilkeleri doğrultusunda medya dilini dönüştürmeyi hedefliyor. Avrupa Birliği, Türkiye Avrupa Vakfı ve Sahne Projesi tarafından desteklenen proje kapsamında Kürtçe ve Türkçe kaynaklardan seçilen haberleri şiddetsizlik ve toplumsal cinsiyet lensiyle çift dilli yayımlıyoruz.

Haber içeriklerinin sorumluluğu tamamıyla Barış İçin Kültürel Araştırmalar Derneği’ne aittir. Avrupa Birliği’nin, Türkiye Avrupa Vakfı’nın ve Sahne Projesi’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.