Skip to main content

İzmir’de Levend M. adındaki erkek, 24 Ocak‘ta eskiden beraber olduğu Suzan E.’nin evine zorla girerek kadını kesici cisimle yaraladı, kızını ise katletti.

Levend M., Suzan E.’ninİzmir Karabağlar’daki evine demir kapıyı kırarak zorla girdi ve evdekilere saldırdı. Ağır yaralanan Suzan E. ve 12 yaşındaki kızı, ambulansla Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kızı kurtarılamazken Suzan E.’nin tedavisi sürüyor. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis,  saldırının ardından kaçan Levend M.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

Düzenlenen haberin linki: https://www.ensonhaber.com/amp/3-sayfa/izmirde-suriyeli-saldirgan-eski-sevgilisinin-evini-basti-1-olu-1-yarali

* Haber ile ilgili görüş ve eleştirilerinizi [email protected] adresinden bize iletebilirsiniz.

Barış Pusulası hakkında

Barış Pusulası, hak odaklı habercilik ilkeleri doğrultusunda medya dilini dönüştürmeyi hedefliyor. Avrupa Birliği, Türkiye Avrupa Vakfı ve Sahne Projesi tarafından desteklenen proje kapsamında Kürtçe ve Türkçe kaynaklardan seçilen haberleri şiddetsizlik ve toplumsal cinsiyet lensiyle çift dilli yayımlıyoruz.

Haber içeriklerinin sorumluluğu tamamıyla Barış İçin Kültürel Araştırmalar Derneği’ne aittir. Avrupa Birliği’nin, Türkiye Avrupa Vakfı’nın ve Sahne Projesi’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.